Styrelse

Förbundsstyrelseordförande Blomqvist Thomas, Bonäsvägen 100 C, 10520 TENALA, tel: 050-5121776 e-post: thomas.blomqvist@riksdagen.fi

Förbundsstyrelse I viceordförande Antas Thomas, Hindersbyvägen 622, 07850 HINDERSBY, tel: 050-3079919 e- post:thomas.antas@kolumbus.fi

Förbundsstyrelse II viceordförande Nyman Bengt, Björkkullavägen 80, 10360 SVARTÅ, tel: 0500-348185 e- post: bengt.nyman@dnainternet.net

Förbundsstyrelse medlem Ahlberg Kaijus, Immersbyvägen 101, 01120 VÄSTERSKOG, tel: 050-341 1911 e- post: kaijus@yrttiahlberg.fi

Förbundsstyrelse medlem Antman Boris, Brännkärrsvägen 57, 07600 MÖRSKOM, tel: 040-7000510 e- post: boris.antman@hotmail.com

Förbundsstyrelse medlem Björklöf Johan, Kullavägen 355, 07955 TESSJÖ, tel:  040-5293866 e- post: johan.bjorklof@gmail.com

Förbundsstyrelse medlem, Cederberg Johan, Särklaxgård 57 07930 PERNÅ, tel: 0400-717191 e- post: johan.cederberg@pp.inet.fi

Förbundsstyrelse medlem, Himmanen Maria, Mossholmsvägen 2, 01760 VANDA, tel: 0400-697 001 e- post: mhimmanen@elisanet.fi

Förbundsstyrelse medlem, Holmberg John, Mälsarbyvägen 205, 10600 EKENÄS, tel: 0400-482534, e- post: johnholmberg5@gmail.com

Förbundsstyrelse medlem, Hällfors Crista, Sandforsvägen 10, 07870 SKINNARBY, tel: 040-5610959 e- post: kickan@henrikasladugard.com

Förbundsstyrelse medlem, Lemström Tom, Karskogvägen 652 B, 02580 SJUNDEÅ, tel: 0400-840435, e- post:  tom.lemstrom@kolumbus.fi

Förbundsstyrelse medlem, Lindroos Roger, Vättlaxvägen 1056, 10570 BROMARV, tel: 050-3138728 e- post: roger.lindroos@hotmail.fi

Förbundsstyrelse medlem, Nyholm Christian, Täktervägen 749, 10120 TÄKTER, tel: 0400 685433 e- post: christian.nyholm@kolumbus.fi

Förbundsstyrelse medlem, Oljemark Karl-Erik, Käsisvägen 120, 04170 PAIPIS, tel: 0400-427548 e- pist: kesikalle@hotmail.com

Förbundsstyrelse medlem, Rosengren Anders, Jackarbyvägen 578, 07320 JACKARBY, tel: 0400-487743 e- post: anders.rosengren@pp.inet.fi

Förbundsstyrelse medlem, Rosqvist Kim, Storkärrsvägen 114, 49220 BROBY, tel: 0500-551 643 e- post: kim.rosqvist@kymp.net

Förbundsstyrelse medlem, Selenius Magnus, Rödskogsvägen 37, 02940 ESBO, tel: 0400-702472 e- post: magnus.selenius@kolumbus.fi

Förbundsstyrelse medlem, Sjögård Carolina, Strandbergsvägen 33, 07890 MICKELSPILTOM, tel: 040-5321078 e- post: carolinasjogard@hotmail.com

Förbundsstyrelse medlem, Wikner Mats, Jeppashagen 52, 02400 KYRKSLÄTT, tel: 040-8240447 e- post: mats.wi@hotmail.com

Observatör, Ahlfors Kim, Ängesgrinden 11, 02940 ESBO, tel: 040-5108328, e- post: kimi.ahlfors@gmail.com

Observatör, Baarman Sune, Backgrändvägen 674, 10300 KARIS, tel: 045 6555009, e-post: sunebaarman@gmail.com

Observatör, Brinkas Erik, Vesterbyvägen 628 A, 49220 BROBY, tel: 040 5459786, e- post: erik.brinkas@pp1.inet.fi

Observatör, Fronden Lars-Johan, Antasvägen 66, 07870 SKINNARBY, tel: 040-5103949, e- post: lasse.fronden@sulo.fi

Observatör, Hilden Krister, Laggnäsvägen 13, 04130 SIBBO, tel: 040 554 3094, e- post: krister.hilden@nsl.fi

Observatör, Holmström Johan, Kulla Bruksvägen 16, 10520 TENALA, tel: 040-5592370, e- post: jholmstr@hotmail.com

Observatör, Klinge Kaj, Flythvägen 320, 02580 SJUNDEÅ, tel: 0500-473661, e- post: ilmari.klinge@gmail.com

Observatör, Lindholm Martin, Kungsvägen 585 A, 10520 TENALA, tel: 040-5681329, e- post: martin_lindholm75@hotmail.com

Observatör, Lundqvist Mats, Flytvägen 180, 02580 SJUNDEÅ, tel: 0405866918, e-post: mats@mattas.fi

Observatör, Lundström Gösta, Söderkullavägen 201, 04130 SIBBO, tel: 040-589 7175, e- post: gosta.lundstrom@gesterby.net

Observatör, Mårtenson Jesse, Lillåvägen 22, 07890 MICKELSPILTOM, tel: 040-7734453, e- post: jesse.martenson@gmail.com

Observatör, Männikkö Kim, Teir Österby, 02400 KYRKSLÄTT, tel: 044-7788077, e- post: kim.mannikko@k-maatalous.fi

Observatör, Pehkonen Tom, Kongovägen 2, 01750 VANDA, tel: 0400 709792, e-post: tom.pehkonen@elisanet.fi

Observatör, Träskman Sonja, Sjötullsgatan 6 C 15, 00170 HELSINGFORS, tel: 040 7406417 e- post: sonjatraskman@gmail.com

Observatör, Wasström Anders, Brobyvägen 25, 10600 EKENÄS, tel: 040-5260133, e- post: johannaw@myhome.fi

Observatör, Wasström Johanna, Brobyvägen 25, 10600 EKENÄS, tel: 040-5858430, e- post: johannaw@myhome.fi